0
Ostukorv

Ettevõttest

Kvaliteet enne kvantiteeti

Olles töötanud iluvaldkonnas ja selle maailmas avardus minu pilk ning sain aru, et turul on tohutu hulk kosmeetika- ja nahahooldustooteid, mille pakendid on kuldsed, ent sisu tagasihoidlik. Lisaks – mõistes, et masstoodang kehtib ka teada-tuntud kaubamärkidele, sest need toodetakse samas tehastes, kus rõhk ei ole kvaliteedil, vaid kvantiteedil ning  kust igaüks võib tellida private label kosmeetikat – minu usk kreemidesse hetkeks kadus… kuni alustasin otsinguid, et leida isiklikuks tarbimiseks nahahooldustooted, mille kvaliteedis ei ole tehtud kompromisse! Esimesed tooted on leitud ning läbi MGI beauty soovin neid jagada ka teiega! 

Kompromissitu ilu heaks

MGI Beauty põhineb ideel pakkuda kompromissituid ja luksuslikke nahahooldustooteid, mida saate endale lubada igapäevaselt. Ilu tulevik on ülipuhas, mis toimib kõrgeimal luksustasemel ja on mõeldud kõigile neile, kes armastavad säilitada oma ilu ja seda toita kvaliteetsete naha hooldus- ja ravitoodetega, mis on samaaegselt jätkusuutlikud, läbipaistvad ning julmusevabad. MGI Beauty jätkab järjepidevat tööd selle nimel, et leida kõrgeima kvaliteediga kaubamärke, millel on prognoositav toime ja mis pakuks kasutajatele seda, millesse MGI Beauty usub – suure jõudlusega ilulahendused kaasaegsetele inimestele, kes elavad täiel rinnal. 

Meie tooteportfellist on leitavad ka pikaajaliselt kliiniliselt testitud ja esteetilisest meditsiinist välja töötatud brände oma ala professionaalidele, mis võimaldavad pakkuda luksuslikke nahahoolduseid, mida hetkel on võimalik tarbida vaid MGI studio ilustuudios.