0
Ostukorv

KKK

Kuidas saan registreerida kliendikonto?

Oma kliendikonto loomiseks klõpsake päises ikoonile “Sinu konto”, seejärel täitke registreerimisvorm. Samuti on võimalik oma kliendikonto väga mugavalt registreerida esimest tellimust sooritades. Mõlemal juhul on vaja sisestada enda meiliaadress ning salasõna. Nende andmetega on võimalik tulevikus alati oma kliendikontosse sisse logida ning sealt oma andmeid näha, neid kontrollida ja muuta.

Miks registreerida kliendikonto?

MGI Beauty e-butiigis konto registreerimine võimaldab jälgida oma ostuajalugu, vaadata tehtud tellimusi ja arveid, sirvida soovide nimekirja. Lisaks võimaldab kliendikonto saada esimeste seas teada uutest tellimustest ja kampaaniatest.

Kas kliendikonto registreerimine maksab?

MGI beauty liikmelisus on tasuta ja jääb seda ka edaspidi.

Kuidas saan registreerida profikliendiks?

Professionaalseks ärikliendiks on võimalik registreerida vaid äriühingu, FIE või LHV ettevõtluskonto omaniku allkirjaõigusliku esindaja avalduse alusel ning registreerimise peamiseks eelduseks on viide äriühingu, FIE või LHV ettevõtluskonto tegevusele iluteenindus- või meditsiinivaldkonnas. Kui ametlikes andmebaasides (äriregister, krediidiinfo jne) ei kajastu seotus eelmainitud valdkondadega, on MGI Beauty`l õigus küsida täiendavat infot või avaldus tagasi lükata.

Kuidas ma saan tellimust esitada?

MGI Beauty e-butiigis on väga lihtne tellimust esitada. Peale soovitud toodete ostukorvi lisamist on võimalik “Vaata ostukorvi” nuppu vajutades oma tellimus vormistada. Selleks on võimalik väga mugavalt tellimisprotsessi jooksul soovi korral sisse seada kliendikonto või tellida tooted ilma kliendikontot loomata. Kinnitades tarneviisi vajutate nuppu “Mine maksma” ning valides sobiva makseviisi, saate minna valitud panka tellimust kinnitama.

Kuidas on võimalik vaadata seniseid tellimusi?

Pärast igat tellimust saadame emailile tellimuskinnituse, mis edastab kogu tellimuse informatsiooni ja kliendikontosse sisse logides leiate menüüst “Sinu tellimused” ülevaate, kus on kõik seniseid tellimused üles loetletud.

Kui pikk on tarneaeg?

Koheselt saadaolevate toodete tarnimine toimub kuni 5 tööpäeva jooksul.

Kuidas saan tellitud kauba tagastada?

MGI Beauty e-butiigist ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Täpsemalt on võimalik kauba tagastamise kohta lugeda siit.

Kas saan kauba eest osadena või järelmaksuna maksta?

MGI Beauty e-butiigis on kasutusel Modena maksed, mis pakuvad nii osadena makse võimalusi kui järelmaksu finantseerimist.
Makseviiside lisainfo on leitav siit ning osadena makse tingimustega saate tutvuda siin.

Kust saab MGI beauty tooteid osta?

MGI Beauty tooteid on võimalik osta nii e-butiigist www.mgibeauty.ee kui ka MGI studio ilustuudiost aadressil Riia 20a-1, Tartu.