0
Ostukorv

Dottore

2012. aastal esteetilisest meditsiinist loodud kosmeetikatoodete bränd, mille tooted toodetakse ainulaadsete retseptide ja hoolikalt valitud toimeainete ning toorainete alusel üle maailma. Dottore tuleneb itaalia keelest, mis tõlkes tähendab õpetajat, arsti, teadlast. Brändi nimi on viis austada esteetilise meditsiini juuri.

Dottore tooted ei ole mitte ainult nahka hooldavad, vaid ennekõike tervendava ja raviva toimega. Pidev järelvalve tooteportfelli arendamisele, patendeeritud retseptid, teadusuuringutega dokumenteeritud toimeainete toimed, tootmistingimuste range kontroll apteekrite ja arstide järelvalve all muudavad kaubamärgi usaldusväärseks ning silmapaistvaks.

Kõik koduhoolduse tooted on pakendatud käepärastesse ja õhuvabadesse pakenditesse, mis on kõige hügieenilisemad pakenditüübid. Need pakendid võimdalvad kosmeetikat lõpuni ära kasutada ja garanteerivad nii mikrobioloogilise puhtuse kui ka toodete pideva kontsentratsiooni ning kaitse. Iga toote retsepti puhul on prioriteediks kõrgeim võimalik kvaliteet, prognoositav toimimine ja kõrge toote taluvus. Sellest tulenevalt sisaldavad kõik tooted ainult seda, mis on õigeks ja soovitud toimimiseks vajalik. Tooted on mõeldud nõudlikule kliendile, kelle jaoks oma välimuse eest hoolitsemine on loomulik ja vajalik protsess ning on kompromissitu lahendus neile, kes otsivad täiesti mitteinvasiivseid ja tõhusaid viise aja möödumise ning nahaprobleemidega toimetulekuks.

Dottore kvaliteeti ja populaarsust kinnitavad 2015. aastast alates välja antud 17 prestiižet auhinda. Teiste seas LNE Congress, Beauty Forum & SPA Fair, auhinnad ELLE ajakirja, Cosmopolitan`i ja Glamor poolt.