0
Ostukorv

Grit Šadeiko – ilus on olla oma kehas terve, õnnelik ja enesekindel

Grit  Šadeiko ei vaja kergejõustiku maailmas tutvustamist – ta on meie enda Eesti üks parimatest seitsmevõistlejatest, kelle nimel teiste seas on nii seitsmevõistluse Eesti rekord kui mitmekordsed noorte tiitlivõistluste medalid ning ei ole ta puudunud olümpiamängudelt, Euroopa kui ka maailmameistrivõistlustelt. Lisaks tema andekusele jääb ta silma ka oma imetlusväärse väljapeetuse ning silmipimestava ilu poolest, millel ka pikemalt siin artiklis peatume. 

Gritile omaselt jääb ta tagasihoidlikuks ning leiab, et ennekõike on ilu vaataja silmades, sest kõigi jaoks on ilu erinev ja omamoodi. “Usun, et ilus on olla oma kehas terve, õnnelik ja enesekindel. Kõik naised on ilusad, selles pole küsimustki! Igaüks on meist omamoodi, erinev ja eriline. Sotsiaalmeedia justkui suunab või tahabki, et kõik oleksid ühesugused – soovitaks sellega mitte kaasa minna ja jääda unikaalseks just sellisena nagu ollakse. Ei tasu ennast kõrvutada sellega, mida sotsiaalmeedias nähakse, pahatihti ei ole sealne ka tõsi ega reaalsus.”

Kui peamiselt jagab Grit ilunippe oma sõbrannade, õdede ja emaga, siis palusime tal nendest mõningaid jagada ka MGI beauty`ga, et teada saada, millist erilist hoolt vajab sportlase näonahk arvestades igapäevaseid treeninguid, ilmastikuolusid ning higistamist.

“Võttes kõike seda arvesse, on mu nahk üsna hästi sellele vastu pidanud.”

GRIT ŠADEIKO

Jah, sportlase ja võistlusjänulise hingena leiab ta, et alati võiks ju veel paremini enda naha eest hoolitseda, kuid seda saab saavutada tehes õigeid nahahooldustoodete valikuid. 

Ilurituaalid, mis kuuluvad mitmevõistleja igapäeva rutiini on üsna tavapärased – hommikune näopesu tooniku, seerumi ja päevakreemiga ning õhtuti peab ta silmas üht kindlat reeglit- meigiga kunagi magama ei lähe: “Mulle meeldib väga puhta naha tunne. Nahk saab hingata ja puhata”. Lisaks kasutab Grit õhtuti näopesu vahtu/geeli, üks kuni kaks korda nädalas ka maski ja scrubi, toonikut, öökreemi, silmakreemi.

Mis puutub näonaha eest hoolitsemisse, siis kõik Griti valikud on teadlikud ning erilist tähelepanu on ta hakanud pöörama päikesekaitsega näonaha toodetele, et ennetada vananemist. Lisaks eelistab ta tooteid, mis on eelkõige õrnad, puhtad ja nahasõbralikud.

Võttes arvesse kõiki Griti ilurituaale, valisime talle proovimiseks ning ausaks tagasisideks MGI Beauty e-butiigi toodete seast Dottore Sensitore Aqua Sensitive mitsellaarvee tundlikule nahale, rahustava tooniku Sensitore Tonic ja intensiivselt noorendava esimese etapi öökreemi 8% glükoolhappega Novo. “Tooted on väga mõnusad, tõesti tunnen peale kasutamist, et nahk on puhas! Väga meeldib ka, et toodetel ei ole intensiivset lõhna, mis kuidagi häirima hakkaks. Rahustav toonik aaloega tõeliselt rahustab nahka ja teeb naha meeldivalt puhtaks ja pehmeks. Öökreem on samuti väga mõnusa tekstuuriga. Ei ole nahale raske, aga on tunda, kuidas nahk on toidetud ja pehme. Hommikul on meeldiv ärgata värske näoga. Nahk ei ole tuhm ja on meeldivalt toonuses. Olen mõnda aega neid kolme toodet nüüd kasutanud ja olen siiani väga rahul. Nahk on hoolitsetud, puhas ja toidetud.” 

Rääkides lähemalt glükoolhappega öökreemist, siis tegemist on noorendava hoolduse esimese etapiga, mis on ennekõike soovitatav neile, kes ei ole varasemalt AHA- hapetega kreeme kasutanud.

“Kui miski toimib, siis see on just see – see teeb nahaga imet! Tõeliselt hästi aitab eemaldada surnud naha, taastada naha sära, elastsuse ja ühtlustada nahatooni” 

GRIT ŠADEIKO

Nagu juba tavaks, palusime ka Gritil jagada ilunippi meie klientidele, mida kindlasti järgida: “Usun, et kaks kõige paremat soovitust oleks mitte kunagi meigiga magama minna ja näonahka päikese kahjuliku kiirguse eest kaitsta. “