0
Ostukorv

Kuidas oma nahka sõbrapäevaks ette valmistada?

Naha ettevalmistamiseks tähtsaks sündmuseks on mitmeid võimalusi. Mõne jaoks tähendab see intensiivset hooldust, mis hõlmab endast surnud naha koorimist ja sellele järgnevat paaripäevast punetust täiusliku naha nimel, kuni ärritus paraneb. Teisele tähendab see kokteilhooldust tähtsa sündmuse eelõhtul, millega toidetakse nahka ja antakse sära.

Muidugi on sobilikud mõlemad hooldused, ent lisades sellele läbimõeldud ning hoolikalt valitud koduhoolduse – saate tulemuse, mis lisab teie päevale enesekindlust. 

Kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 5 päeva

Kui meie käsutuses on veidi aega, saame sirutada käed hoolitsuste poole, mille jaoks (sageli) peab suurejoonelist efekti ootama paar päeva. Sellesse kategooriasse kuuluvad ravihooldused hapetega.

Studio.peel glükoolhape 25% – stimuleerib intensiivselt rakkude taastumist. See hooldus koorib surnud epidermise, tänu millele muutub nähtavaks vaid noorenenud, värske ja sile nahk. Lisaks palja silmaga nähtavale efektile on hoolduse eeliseks ka koduhooldustoodetes sisalduvate toimeainete parem imendumine.

Kui Sündmuseni on jäänud vähem kui 5 päeva

Hapetega näonaha töötlemine annab mõju, mis võtab aega, kuid kui aega napib, pakume teist lahendust:

C-flush sära – või vau-efekt ilma pingutamata. Intensiivselt toitev ravi, mille tõhusus võlgneb C-vitamiini tungimise mehhanismide uurimisele. Annab sära ja on antioksüdantsete omadustega. Tänu melaniini sekretsiooni reguleerimisele parandab naha värvi. Papaiinikoorimine, mis on hoolduse esimene element, lahustab surnud naharakud, jättes selle värskeks ja siledaks ilma punetuse ohuta. Lisaks stimuleerib see naha taastumisprotsessi.

“Kohe pärast hooldust võite minna kõikjale, muretsemata ärrituse või punetuse pärast!”

MGI STUDIO

Universaalne kodune nahahooldus, mis teie naha igapäevaselt säravana ning ootamatuteks üritusteks valmis – siin see on:

City Essence – Dottore City sarja essents 96% efektiivsete ja mitteärritavate toimeainetega, mis toidab, hooldab ja kaitseb nahka linnakeskkonna kahjulike mõjude eest.

Clarifying Detox Mask – Vered Organic Botanicals detoksifitseeriv mask, mis on võimas rituaal naha puhastamiseks mustusest muutes selle pehmeks ja säravaks.

Silmaümbruskreem – vali endale sobiv:

Essential Eye Treatment Oil – Vered Organic Botanicals võimas antioksüdantide rikas turgutus silma- ja huulepiirkonnale, mis aitab vähendada peeneid kortsukesi, tumedaid ringe ja turseid.

NMF Xpress Eyes – Dottore niisutav kreem silmadele ja silmalaugudele, mis sisaldab 10% tetrapeptiidi, millel on tursevastased omadused ja mis kõrvaldab tumedad silmaalused. Lisaks parandab kreem vere mikrotsirkulatsiooni ja kiirendab vee eemaldumist takistades silmaaluste tursete teket.