0
Ostukorv

Liza Lind – oma nahaga rohkem rahul kui eal varem

Hingematvalt kaunis sisulooja ja põhjusega maailmaränduriks tituleeritud Liza Lind on naine nagu kameeleon – ta suudab üheaegselt maailmas rännata, olla armastatud ja nõutud instagrammer, tegev ettevõtluses ning selle kõige juures jääda alati võluvaks ja hoolitsetuks. Olles ise üheks iluideaaliks, kes sotsiaalmeedia vahendusel meid, Eesti naisi, mõjutab, uurisime Lizalt, milline on tema enda jaoks ilus naine ja millised on tema ilurituaalid.

“Raske on kirjeldada, milline on “ilus naine”, kuna hindan kõige enam unikaalsust, mitte veatut ilu!” Küll aga on Lizal paar asja, mida ta alati inimeste juures märkab – nahk, kulmud, hambad – need mängivad tema jaoks suurt rolli. Inspireerides teisi püüab Liza alati jääda omanäoliseks, mitte ammutada inspiratsiooni teistelt, vaid leida seda hoopis loodusest ja muusikast. Hoides igapäevaselt end kursis vaid lähedaste tegemistega, ei ole Lizal välja kujunenud muusat, kelle tegemistega ta end kursis hoiab, ent on mõned tuntud naised, keda ta on alati imetlenud – Zoe Kravitz, Margot Robbie ja Penelope Cruz.

Et kõike jõuda, on Liza päevad väga tihedad ning sellest tulenevalt on ka tema hommikused ja õhtused ilurituaalid lihtsad ent valitud tooted võimalikult tõhusad. Hommikud algavad näo- ja hambapesuga, millele järgneb näohooldusrutiin, tervislik hommikusöök ning vitamiinid. Õhtuti lisab ta näohooldusele näomassaaži ning loomulikult ei pea ta vähemtähtsaks kvaliteetset und.

Teadlikult on Liza hakanud oma naha eest hoolitsema vaid viimase paari aasta jooksul ning peamiselt pöörab ta tähelepanu pooride vähendamisele, naha päikese eest kaitsmisele ja niisutamisele. Eelistatult kasutab ta selleks nahahooldustooteid, mis on kvaliteetsete koostisosadega, lõhnavad hästi või on lõhnatud ning tulenevalt elustiilist on oluline, et tooted oleksid mugavalt pakendatud.

Liza on juba paar kuud proovinud MGI beauty e-butiigi näohooldustooteid brändilt Dottore ning soovisime tagasisidet, kuidas ta hindab nende mõju. ” Ütleks, et olen oma nahaga hetkel rohkem rahul kui kunagi varem.” Dottore City Line on kasulikul kääritamisel (GFF) põhinev kompleksne sari, mis kaitseb nahka kahjuliku linnakeskkonna saaste ja mõjude eest. GFF-i niisutavate ja kortsuvastaste omaduste revolutsiooniline kombinatsioon puhastab hallid ning surnud epidermise rakud õrna koorimisega. Aitab võidelda esimeste naha vananemise ilmingutega, aitab taastada naha elastsust ja võidelda keskkonnasaaste ning konditsioneerist tulenevate mõjudega. Liza näohooldusesse kuuluvad tooted City Day Cream, City Night Cream, City Essence ja City SUN.

“Päevakreem ja essents on minu vaieldamatud lemmikud, nahk on muutunud pehmemaks, jumestus ei kuivata päeva jooksul enam nahka, poorid näivad väiksemad ja päevakreemi lõhn on lausa “heavenly”.”

LIZA LIND

Liza tunnistab, et ei olnud varasemalt mõelnud linnakeskkonna tegurite ja blue light mõjust näonahale, ent nüüd ei näe ta enam tagasiteed, sest tooted on saanud lahutamatuks osaks tema näohooldusest. Tähtsaks peab ta ka näonaha kaitsmist päikese eest ning kasutab reisidel päikesekaitsekreemi igapäevaselt, ent seda, et näonahka mõjutab ka blue light valgus, ta ei teadnud. City SUN kaitseb nahka keskkonnategurite kahjulike mõjude eest (UV, vabad radikaalid, temperatuur jne). Sünergiliselt toimivad toimeained pakuvad kaitset laias UVA, UVB ja sinise valguse (blue light) kiirguse spektris, olles sealjuures õrna kontsistentsiga jätmata nahale valget kihti.

“City essents ja päevakreem on mõned parimatest nahahooldus toodetest, mida üldse kunagi kasutanud olen (ja ma olen väga paljusid eri tooteid testinud ) seega soovitan kindlasti just neid!”

LIZA LIND

City päevakreem on Liza jaoks täpselt õige kombinatsioon kergusest ja niisutusest, sest ei ole liiga raske või rasvane ning ei tekita ebamugavustunnet terve päeva vältel! Essentsi vajalikkust ei mõistnud ta ennem, kui selle toote kasutusele võttis – sest just essents on see, mis aitab päeva- ja öökreemil paremini imenduda. “Julgustan kõiki (eriti neid, kes elavad linnas) kaitsma enda nahka lisaks päikesele ka saastatud õhu eest,” ütleb Liza.

Lõpetuseks palusime Lizal jagada ilunippi, mida soovitab jälgida ka teistel naistel ning kõlab see järgnevalt: “Toituge tervislikult, jooge palju vett, tarbige kollageeni ja valige ainult kõrgkvaliteetseid tooteid enda naha jaoks!”